44. hrací den - kdo vyhraje prosinecCup 2005?

18. prosince 2005 v 18:44 | tm |  Krátké zprávy
Dne 18.12.2005 se opět konal další den šprtcového klání, v pořadí již 44. hrací den. Bylo k vidění celkem sedm utkání, z nichž se pět počítalo do tabulek prosinecCupu 2005 a nejvíce se dařilo Bělorusku, které tak svým výborně zahraným třem zápasům se posunulo na druhé místo v turnajové tabulce a uvolnilo páté místo týmu Ukrajiny, které se v tomto dni nezúčastnilo.
Ale Bělorusku se dařilo celkově, ze tří zápasů vybojovalo celkem 6 bodů a dá se říci, že dnes nemělo Bělorusko soupeře, vždyť skóre je jednoznačný důkaz 25:8, což činí průměr 8,3:2,6 gólů na zápas!
Dalším týmem které promluvilo do turnajové tabulky je Česko, které se hladkým vítězstvím nad týmem Kanady 3:0 a týmem Švédska 3:1 prozatím umístilo na čtvrtém místě. Čechy čeká poslední těžký zápas s výpravou ze Slovenska, jak zvládnou tento duel Češi, udrží si čtvrté místo v prosincovém turnaji? Slovensko se v dnešním dni utkalo pouze s Kanadou, která se Slováků vůbec nebála a byla takřka rovnocenným soupeřem, nakonec však nestačila tempu dobře koncentrovanému Slovensku a podlehla tak v poměru 7:4.
Kanada je už druhým týmem, který má v letošním prosincovém turnaji odehráno, zatím se drží na šesté pozici, jestli se udrží, to rozhodnou už jen její soupeři ze Švédska (odehrají ještě 2 zápasy) a soupeři ze Švýcarska (odehrají ještě 3 zápasy). Dnes se také nedařilo Švédsku, které v turnajovém soupeření odehrálo dva zápasy a oba prohrálo. Nejprve hráči podlehli náporu Běloruska 9:5 a podruhé s týmem Česka 3:1.
Švédsko tak zůstává po pěti odehraných zápasech na posledním osmém místě se dvěma body Švédům stačí jedno vítězství a posouvají se v tabulce před Kanadu! A že mají chuť a nevzdávají pro ně, ne příliš povedený turnaj, dokázali v přípravném souboji s Kanadou, kterou porazili 4:1. Vše je tak ještě ve hře a na už teď omezené otázky budeme znát odpověď už v příštím hracím dni, v pořadí už 45.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.