25. hrací den - .... po volném víkendu se opět hrálo v přípravném stylu.

20. května 2006 v 8:15 | tm |  Krátké zprávy
Billiard hokejové klání
Po volném víkendu nebo víkend bez stolního hokeje, jak chcete se zase hrálo, s pořadovým číslem 25 byl odehrán další hrací den. Hrála se jen přátelská utkání, která mezi sebou sehrálo celkem šest týmů. Během přípravných utkání nebylo zaznamenáno žádné výraznější překvapení. Ještě jednu "perličku", kdy v 9. zápase CAN-SLO (3:8) si dali hráči Kanady 3 vlastní branky!, které jistě dost ovlivnily vývoj tohoto utkání. Nutno podotknout, že všechny týmy byly po volném víkendu při chuti. Za zmínku stojí počet vstřelených branek, kdy během patnácti utkání padlo rovných 100 gólů..(více v rekapitulaci).
OČIMA ROZHODČÍCH
V tomto hracím dni, bylo odpískáno 14 zápasů píšťalkou rozhodčích. Hodnocení pro tento den na adresu rozhodčích byly rozdány poměrně vysoké body. Celkem bylo uděleno 95 bodů (ze 14. zápasů), což tvoří zatím snad nejvyšší průměrnou známku za hrací den, kdy je průměr 6,78 bodů. Také se podařilo nainstalovat novou časomíru s ukazatelem skóre, která se osvědčila (www.slunecnice.cz), pomáhá rozhodčím, kterým též napomáhá zapisovatel hlídat průběh zápasů. Teď tedy mají rozhodčí dobré podmínky a tudíž i lepší přehled nad hrou samotnou.
HORKÉ NOVINKY
Na tento hrací den (25) byly připraveny dvě novinky a obě poměrně důležité pro další vývoj naší soutěže. Tou první novinou byl již zmíněný vstup nového člena do naší rozehrané soutěže. Dalším hráčem by měl být trenér Míra, který se omluvil a svůj první zápas tak oddálil o dalších 14 dní, jelikož se bude účastnit vždy ob víkend (podobně jako Richi/USA), který našel nový talent jménem Míra, ten prozatím úspěšně tají svůj tým, podařilo se vyzvědět, že by snad mohl hrát za tým Lotyšska nebo Ruska (které je pod nadvládou trenéra Tomíka P., ale bohužel nezasahuje do soutěže). Je tedy zatím velkým otazníkem, na kterou stranu se nový člen Míra nakonec přikloní. Všichni dosavadní aktéři se už nemohou dočkat.
Další novinou pro 25. hrací den stolního hokeje naší soutěže byla nová hala, která už byla tady také diskutována. Po dlouhých jednání rady našeho ŠPRTCE bylo přeci jen dohodnuto a odsouhlaseno, že výstavba nové haly, která měla být spíše halou neoficiální - tréninkovou (ale měla by splňovat veškerá kritéria unie), nakonec bude! Vše nakonec dopadlo jinak, jelikož naše zatím jediná hala už má přeci jen něco za sebou a už pamatuje i MS Karlín z roku 1998, bylo rozhodnuto, že bude hala nová a oficiální. Tou dobou už je hala objednána a čeká se na její doručení, které se opozdilo kvůli problémům s výrobou mantinelů, na kterých se nepřetržitě pracuje. Nevíme zatím žádné přesnější datum, ale měli bychom se dočkat.
…ze zápasu
Zápas č.6 BEL (Miki)-CAN (Jana); rozhodčí USA (Richi)
Rozhodčí Richi na adresu trenéra Běloruska Mikiho:
"Každýho musíš napadat, každýho!"
"Já tě znám Miki, už dlouho!"
"Já to vím, já ho znám…"
"….. pak bude zase nadávat, že se nekoukám…….já jsem tady rozhodčí!"
"….nic (okomentoval rozhodčí nahození kotouče Běloruska), co koukáš zase!"
Nakonec se zápas dohrál v poklidu a zaslouženě vyhrál zkušenější tým Běloruska 6:1, rozhodčí byl ohodnocen šesti body, tedy lehce nad průměrem. A to byla poslední "úsměvná" tečka pro dnešní komentář, teď už jen slíbená rekapitulace.
REKAPITULACE:

Hrací den: 25 (14.5.2006)

Zápasů: 15 zápasů (270 min.) z toho do turnajů 0 záp.

Gólů: 100 (tj. 6,66 g/zápas) z toho vlastních: 8 gólů
Tresty: 89 (tj. 5,93 trestů/zápas)
Střely na branku: 437 (tj. 29,13 střel/z.)
ZÁPASY:
CZE-USA 2:4, SLO-SWE 7:2, SLO-USA 6:2, USA-CZE 2:1, USA-SLO 2:5, BEL-CAN 6:1, SWE-CZE 4:5, BEL-USA 3:4, CAN-SLO 3:8, BEL-SLO 1:3, USA-CZE 4:2, CZE-SLO 3:4, SWE-USA 1:2, SLO-USA 3:3, CZE-USA 1:6.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.