48. hrací den - Obnoveno spojení, hra pokračuje...

5. listopadu 2006 v 10:19 | BHSK |  Krátké zprávy
Vysvětlení úvodem..... měli jsme delší výpadek ve výpočetním středisku našeho "karlínského spolku", tímto se omlouváme, za neinformovanost (porucha byla technického charakteru), ale vše bylo zaznamenáváno. Přibylo i několik novinek po čtyřměsíční internetové abstinenci.
Tak například se rozrostl náš šprtcový ansambl o dva pravidelné hráče: RUS (kouč: Tomík) a NOR (kouč: Marťa). A jelikož se zvýšil počet hráčů, byla dostavěna nová hala "Aréna BHSK", která samotnou hru nejen urychluje, ale také zpestřuje. Dále bylo
po dlouhém jednání nakonec
odsouhlaseno, že ze základní skupiny do PLAY OFF bude postupovat 6 nejlépe umístěných týmů. A že je to boj v samém závěru základní části (ZČ musí být ukončena koncem listopadu, měsíc prosinec je určen k samotnému PLAY OFF)... mnoho času skutečně nezbývá.
BOJE POKRAČUJÍ...
Dnešním hracím dnem byl odehrán další šprtcový den, již v pořadí 48. Hra se začíná vyrovnávat a základní část se den co den přibližuje k samotnému závěru a není ještě zcela jednoznačné, kdo postoupí a z jakého místa do slibovaného premiérového PLAY OFF. Tedy kdo má postup jistý, jsou týmy: SLO, BEL, USA, SVE a KAN, o postup do PLAY OFF ještě budou bojovat týmy CZE a UKR. Naopak tým Finska, který je tým příležitostným, se do nejlepšího výběru nemá již šanci dostat, jelikož absolvoval jen pět turnajů do základní části (z celkových 12 turnajů). Svěřencům trenéra Prochynova zbývá odehrát už jen 7 zápasů do základní části a to Finům rozhodně nepostačí k potupovému boji o "zlatý glóbus", nicméně Finsko chybějící zápasy odehraje v termínu pro základní část, přislíbil telefonicky trenér. Kdyby tento tým měl možnost odehrát plný počet utkání, jistě by se do PLAY OFF s přehledem dostal. Ale není jediným týmem, jelikož náš spolek byl posílen ještě o další dvě mužstva (NOR a RUS), která též nedosáhnou na postup do finálových bojů, jelikož se k soutěži obě mužstva připojila v samém závěru základní části. Také svěřenci ze Švýcarska mají jistotu, že se do PLAY OFF nepodívají, ačkoli mají odehraný plný počet utkání, ale nedařilo se příliš bodovat, i když výkonnost v posledních zápasech šla Švýcarům hodně nahoru, tak už nikterak neovlivní postup mezi nejlepší "šestku" pro základní skupinu. To prozrazuje, že příští sezóna bude mnohem vyrovnanější, bojovnější a tím i zajímavější než sezóna letošní......
REKAPITULACE:
HRACÍ DEN: 48 (4.-5.11.2006)
ZÁPASŮ: 17 (306min..)
GÓLŮ: 81 (z toho vlastních: 6gólů)
TRESTŮ: 66 (3,9 trestů na zápas)
STŘELY NA BRANKU: 359 (21 střel v zápase)
ZÁPASY:
CZE-USA 1:5, UKR-BEL 0:7, SLO-SVE 4:4, USA-UKR 2:0, UKR-BEL 1:8, USA-SVE 9:1, USA-UKR 2:0, CZE-SLO 3:10, UKR-CZE 2:2, NOR-UKR 1:0, RUS-CZE 1:3, NOR-RUS 1:2, UKR-CZE 0:0, CZE-UKR 0:2, SUI-UKR 2:2, SUI-SLO 1:3, UKR-CZE 1:2.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.