2. hrací den - Pokračování úvodního kola

14. ledna 2007 v 22:01 | BHSK |  Krátké zprávy
......sotva se stačil letošní rok 2007 rozkoukat a Billiard Hokejový Spolek Karlín už načal první kousek z letošní soutěže GlobusCup 2007. Další sobotní odpoledne (13.1.2007) patřilo šprtci a druhému hracímu dni v letošní sezóně BHSK. Do druhého ročníku naší soutěže se připojily další týmy: Ukrajina, Švýcarsko a Kanada a jak že si všichni soupeři stáli...
Ke kompletnímu kádru BHSK v letošní sezóně chybí účast USA, které pod taktovkou Richiho patří k pravidelně hrajícím týmům. A tým Finska, který je veden zkušenou rukou trenéra J.Prochyna a který patří mezi zakladatele našeho šprtcového spolku BHSK. Letošní soutěž zná už své první průvodní tabulky a k dnešnímu dni bylo zatím odehráno 21 soutěžních zápasů a ze všech zatím zúčastněných týmů už každý ochutnal hořkost zápasu - prohru a naopak na výhru teprve čekají naši nováčci RUS a NOR.
Na konci loňské sezóny se hovořilo o síle nejmladší - junioři a ačkoli šprtcová pauza nebyla dlouhá, pár přípravných zápasů a tréningových studií stačilo našim nejmladším řadám k dobrému začátku v letošní zápasové šňůře. V tabulce GlobusCup jsou všichni naši junioři na postupovém místě do PLAY OFF (tedy do 6.místa). Je jasné, že je teprve začátek všeho a před námi je nespočetně mnoho šprtcového klání, ale nutno upozornit a zdůraznit, že vítězství v turnaji Silvestrup 2006 patřilo dosud zamlklým Švýcarům (kouč Lingroš) a letošní tabulce střelců vévodí v jejím začátku tým Česka (kouč pan Matějka). A při pohledu na tabulku druhého hracího dne, kdy první místo obsadil tým Ukrajiny (kouč Tomš), tak vše nasvědčuje tomu, že v letošní sezóně se bude na co se dívat!
CO SE ODEHRÁLO, KDYŽ SE ZROVNA NEHRÁLO...
..... dívat se budeme a dlouho, jelikož horkou novinkou je zpráva, že dne 13.1.2006 byly objednány ceny pro letošní šprtcový ročník. Ceny byly pečlivě vybrány z kolekce našeho obchodního partnera. Jestliže bude splněn požadavek BHSK, budou tak ceny pro letošní sezónu kompletní.
REKAPITULACE:
HRACÍ DEN: 2 (13.1.2007)
ZÁPASŮ: 11 (198 min.)
GÓLŮ: 51 (z toho vlastních: 6 gólů)
TRESTŮ: 55 (5 trestů na zápas)
STŘELY NA BRANKU: 226 (20,54 střel v zápase)
ZÁPASY:
CZE-UKR 2:4, UKR-SLO 0:3, BEL-KAN 5:1, UKR-SVE 4:1, BEL-UKR 2:2, KAN-SVE 1:2, KAN-CZE 1:3, SUI-SVE 3:3, CZE-SUI 4:0, KAN-SLO 2:1, SUI-BEL 4:3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.