4. hrací den - zápasy druhého kola...

3. února 2007 v 9:20 | BHSK |  Krátké zprávy
Při poloviční účasti BHSK v sobotním odpoledni (27.1.2007) byly nakonec odehrány zápasy do druhého kola (únorCup) soutěže GlobusCup 2007.
Když se postupně omlouvaly týmy před čtvrtým hracím dnem (BEL, UKR, SUI, NOR a RUS), vypadalo to na zrušení sobotního šprtcování..... ale vše dopadlo nad očekávání, když dorazily týmy USA, Kanada, Švédsko, Česko a Slovensko - mohlo se hrát! Jelikož všichni z přítomných měli první kolo odehrané (ledenCup), pokračovalo se kolem druhým (únorCup). Odehraných zápasů do soutěže, bylo ve čtvrtém hracím dni odehráno devět utkání a dva zápasy přípravné. Vše nakonec dopadlo dobře, sobotní odpoledne v Karlíně patřilo šprtci.... Na příští sobotní šprtcové dovádění by měla být účast zase hojná, zatím se nikdo z týmů neomluvil. Tedy kromě Finů (trenér Prochyn), který se zatím nepřipojil do soutěže BHSK a samostatným programem připravuje své mužstvo do druhého ročníku naší soutěže GlobusCup 2007. Ačkoli tento severský tým nestihne odehrát celou základní část, ale tak zkušený tým má reálnou šanci postoupit letos do play off. Nepředbíhejme, vše je teprve v začátku a zatím všichni týmy hrají naplno a není ještě rozhodnuto kolik vlastně týmů bude letos postupovat do finálového play off (můžete hlasovat v anketě).
POSTŘEHY:
Dnešní hrací den měl v průměru na zápas nejvíce střel na branku, tj. 34,11 střel v zápase.
Slovenský gólman Križan v zápase proti Kanadě opouštěl branku po úvodní třetině za stavu 3:2 pro Kanadu, kdy pustil všechny střely na branku (3).
Tým Švédska (Lucik) si v dnešním hracím dni pletl branky, krásné 3 vlastní góly a dva vlastňáky během 11 minut!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dnešní hrací den se nevydařil panu Matějkovi a jeho svěřencům, do soutěže prohráli co se dalo a v přátelském utkání bod za remízu....to byla útěcha :(
Tým Kanady pod vedením Janiny se dere vpřed v únorovém kole naší soutěže BHSK - GlobusCup 2007 a poskočila v celkové tabulce na 4. místo!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REKAPITULACE: (jen zápasy do soutěže)
HRACÍ DEN: 4 (27.1.2007)
ZÁPASŮ: 9 +2x přátelák (162 min.)
GÓLŮ: 62 (z toho vlastních: 4 gólů)
TRESTŮ: 53 (5,88 trestů na zápas)
STŘELY NA BRANKU: 307 (34,11 střel v zápase)
ZÁPASY:
SLO-USA 3:3, USA-CZE 3:2, SVE-SLO 1:5, CZE-SLO 0:4, SLO-USA 5:0, CZE-USA 3:3, USA-KAN 1:2, USA-SVE 3:3, KAN-SLO 6:4, KAN-CZE 4:2, CZE-SVE 2:3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.