7. hrací den - Tři týmy podržely morálku BHSK, čtyřmi zápasy!

18. února 2007 v 23:23 | BHSK |  Krátké zprávy
Tato sobota patřila opět k té slabší (co se účasti týče), ale sešly se tři týmy (SLO, BEL, KAN) a sehrály čtyři utkání do soutěže (březen-květenCup). Omluveny byly týmy UKR, NOR, SUI, RUS, SVE, CZE a USA, však příští hrací den bude naopak o soupeře zájem. Předběžně by měl být plný počet účastníků BHSK a soutěže GlobusCup 2007, tedy kromě Finů......
BEL vs SLO (dubenCup): Čtvrté kolo vzájemného souboje dvou finalistů z loňska dopadlo po gólové přestřelce lépe pro tým Slovenska, který vede trenér Tom (nejst.), po třetinách 1:2, 2:4 a 3:2 tak vítězí hosté 6:8 a ve vzájemné letošní soutěžní sérii vede SLO nad BEL 3:1 na zápasy.
BEL vs KAN (březenCup): Letos se Kanadě (Janina) nedaří zahrát proti tomuto týmu, letošní třetí soutěžní pokus končí neúspěšně po třetinách 3:0, 1:1 a 3:1, vyhrálo Bělorusko 7:2.
KAN vs SLO (květenCup): Touha po jaru je veliká..... alespoň první jarní šprtcový zápas. Z předčasného jara se radovali Slováci, kdy s přehledem porazili Kanadu 5:2.
BEL vs SLO (květenCup): Zatím jeden z nejsledovanějších a rozhodně nejatraktivnější zápas BHSK - GlobusCup. Další přestřelkou se k vítěznému konci prostříleli opět Slováci, když po třetinách 2:2, 1:0 a 0:3 poráží ten den již podruhé neutěšené Bělorusko (kouč Miki) 5:3.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
POSTŘEHY:
I tento hrací den zaznamenal dvě trestná střílení, v zápase KAN-SLO, kdy měl Slovák Marcel Hossa výhodu dvou trestných nájezdů, ale gólman Denis (KAN) oba trestňáky lapil.
Další dva hráči se trefili v zápase čtyřikrát do soupeřovy branky. Bělorus Grabovskij a Slovák Stehlík, kterému stačilo jen 9min. na čtyři branky, BEL potřeboval o 7min. více času.
Oba dnešní vzájemné zápasy BEL-SLO znovu dokázaly, že souboj mezi oběma týmy patří k nejdravějším zápasům vůbec. Snad letošní nejvyšší skóre BEL-SLO 6:8 a druhý zápas 3:5 (střely 20:25)!
Dnes se skutečně nedařilo Janině a jejímu týmu, kyž odehrála dvě utkání a nedokázala dát víc jak dva góly v zápase, to však nestačilo ani na bod....
Tým Slovenska pod vedením spokojeného trenéra Tomše v sedmém hracím dni nezaváhal a připsal tak dalších šest bodů ze tří zápasů (79střel) do tabulky.